Kontakty

Provozovatelem elektronického obchodu FoxOblečení.cz je společnost Outdoor Liberec s.r.o.

Otevírací doba
  • Po, St, Pá:   7:30 - 15:30 h
    Út, Čt:   9:30 - 17:30 h
    So:   8:30 - 12:30 h
Adresa

Outdoor Liberec, s.r.o.
Dr. M. Horákové 1093/116a
460 06 Liberec 6

IČO: 27311325
DIČ: CZ27311325

telefon obchod/eshop: +420 777 345 242
e-mail: prodejna@outdoor-liberec.cz

Firemní stránky společnosti Outdoor Liberec: www.outdoor-liberec.cz
Obchod MotoQuadShop: www.motoquadshop.cz
Specializovaný obchod na oblečení značky FOX: www.foxobleceni.cz

Kudy k nám?

Prodejnu Outdoor Liberec nemůžete přehlédnout!

Pokud pojedete z centra města po ulici Dr. Ml. Horákové, prodejna se nachází vpravo od silnice, v otevírací době jsou vždy před prodejnou vystaveny motocykly a čtyřkolky, vlajky. Z centra města je to cca 3 km. (najdete nás naproti prodejně vozů Mitsubishi a Subaru – V. J. Cars, naproti firmě Střechy Pospíchal a skoro naproti prodejně Canis – ochranné pomůcky).

Pokud jedete po dálnici od Prahy, sjeďte na sjezdu na Babylon (Centrum), jakmile sjedete z dálnice, po pravé straně budete mít čerpací stanici Shell, po levé Babylon, sjeďte až na světelnou křižovatku tvaru T a na ní se dejte doprava. Pak již zmiňované 3 km stále po ul. Dr. Ml. Horákové a jste u obchodu.

Pokud jedete po dálnici směrem z Děčína, sjedete na sjezdu za tunelem, dáte se vpravo, na světelné křižovatce u prodejny okna Brex opět vpravo a stále dolů a již sjíždíte kolem Babylonu. Po pravé straně budete mít čerpací stanici Shell, po levé Babylon, sjeďte až na světelnou křižovatku tvaru T a na ní se dejte doprava. Pak již zmiňované 3 km stále po ul. Dr. Ml. Horákové a jste u obchodu.

Parkování pro naše zákazníky je zajištěno přímo před obchodem.